Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE: 36 ROLA HARTIE IGIENICA COD PF1516 * 5.14 LEI=185.04 LEI 6 BUC DEZINFECTANT MAINI SOFT CARE DES E SPRAY COD 101104048* 356.37= 2138.22 LEI 120 BUC PROSOAPE HARTIE COD PZ 24 L16 * 4.81= 577.20 LEI 7 BUC SAPUN LICHID ESENIA 5 LITRI COD ES-1000 * 18.04= 126.28 LEI 5 BUC DETERGENT PARDOSEALA ESENIA COD DL 13-06 * 32.92= 164.60 LEI 5 BUC DETERHENT PARDOSEALA ESENIA COD DL 01-01 * 34.48= 172.40 LEI 5 BUC MATURA LATA COD PHS-2807 * 8.57= 42.85 LEI 5 BUC MATURA INALTA COD PHS-2811 * 5.58= 27.90 LEI 5 BUC LAVETA MICROFIBRA COD LM BLUE * 3.19= 15.94 LEI 5 BUC LAVETA MICROFIBRA COD LM GREEN * 3.19= 15.94 LEI 5 BUC LAVETA MICROFIBRA COD LM RED * 3.19= 15.94 LEI 5 BUC LAVETA MICROFIBRA COD LM WAFFLE * 4.55 LEI= 22.73 LEI 2 BUC MANUSI VINIL COD RP20016004 * 21.44= 42.88 LEI 2 BUC MANUSI LATEX COD RD10006003 * 39= 78 LEI 5 BUC SOLUTIE CURTATAT GEAMURI ESENIA COD ES-2001 * 23.18= 115.90 LEI 1 BUC SOLUTIE CURATAT GEAMURI ESENIA COD ES-2001 * 24.4= 24.40 LIE
- Număr anunț
- DA28612672
- Autoritate contractantă
- Scoala cu Clasele I-VIII Avrig (CUI 17739688)
- Furnizor / câștigător
- DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.869 RON
- Valoare atribuită
- 3.869 RON
- Data publicării
- 24.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.