Atribuită Cumpărare directă

Container gunoi 1100 litri cu capac plat, albastru - 1 bucata, cu transport inclus in pret, livrarea la DGASPC Mures str.Trebely nr.7 TG.Mures jud.Mures pers.contact dl.Matei Mircea telefon 0744233180 (ref.518/06.08.2021-partial)

Număr anunț
DA28566866
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI MURES (CUI 9719809)
Furnizor / câștigător
DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
Cod CPV
34928480-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
928 RON
Valoare atribuită
928 RON
Data publicării
13.08.2021 00:00
Data finalizării
13.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

928 RON

din 928 RON estimat