Atribuită Cumpărare directă

Nr. 1 in Lume la Uscatoarele de Par Profesionale cu montaj pe perete Valera este cel mai mare specialist elvetian si unul dintre liderii mondiali in domeniul ingrijirii si protejarii parului. In domeniul uscatoarelor de par hoteliere Valera este cea mai importanta marca la nivel mondial. Fabricat in Elvetia, uscatorul profesional pentru hotel , Valera Hotello Super AC White dispune de : - timer de functionare cu oprire automata la 8 minute - EXTRA LONG LIFE AC Universal Motor "Extra Long Life".Valera garanteaza o durata de viata a motorului de min 1500 ore de functionare. - Clasa de protective IP 24. Singurele uscatoare de par protejate impotriva stropirii cu apa. - Maner pivotant ce este intotdeauna rece la atingere - furtun extensibil ( pana la 1.20 m) - 1400 w Pretul este per bucata si nu include TVA. ;Furtune uscatoare de par Valera Hotello,

Număr anunț
DA28503673
Autoritate contractantă
DIRECTIA ADMINISTRARE INFRASSTRUCTURA SPORTIVA BRASOV (CUI 21446554)
Furnizor / câștigător
DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
Cod CPV
39712210-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.375 RON
Valoare atribuită
5.375 RON
Data publicării
03.08.2021 00:00
Data finalizării
04.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.375 RON

din 5.375 RON estimat