Atribuită Cumpărare directă

registru de casa 10 x 7.14lei pix gel 11 x 2.94lei capse 23/13 14 x 5.04lei mina creion 26 x 4.20lei pix 6 x 2.10lei caiet a5 7 x 2.10lei creion mecanic 4 x 3.99lei solutie tabla 6 x 9.66

Număr anunț
DA28587739
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA MURES (CUI 9941766)
Furnizor / câștigător
TIPOMUR PRINT SRL (CUI 30934198)
Cod CPV
30197000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
384 RON
Valoare atribuită
384 RON
Data publicării
18.08.2021 00:00
Data finalizării
19.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

384 RON

din 384 RON estimat