Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet accesorii si consumabile

Număr anunț
DA34529623
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GRUMAZESTI (CUI 17145545)
Cod CPV
44542000-1 · Elemente de lanturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.063.153 RON
Data publicării
20.11.2023 11:23
Data finalizării
22.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.063.153 RON