Ofertă acceptată Cumpărare directă

Demontat roata vara, dejantat roata vara, jantat roata iarna, echilibrat roata iarna, montata roata

Număr anunț
DA34523043
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 0568 Baia Mare (CUI 4157335)
Cod CPV
50116500-6 · Servicii de reparare a pneurilor, inclusiv montare si echilibrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.316.701 RON
Data publicării
20.11.2023 11:23
Data finalizării
22.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.316.701 RON