Atribuită
Cumpărare directă
UNITATE UPS 2100VA/1200W TED LINE INTERACTIVE CU STABILIZATOR, 4 IESIRI SCHUKO SI DISPLAY LCD/LED Specificatii tehnice Single phase UPS 2100VA Line Interactive with LCD display Features: Automatic Voltage Stabilization (AVR) Intelligent startup in DC mode (cold start function) Auto restart while AC is recovering High Reliability Microprocessor Control Off-mode charging Automatic recharge Smart battery management Specifications: Brand: TED UPS Experts Model: TED-2100 Display: LCD Power: 2100VA / 1200W Input Voltage range: 140V - 290V AC Input Frequency range: 45Hz - 55Hz Output Voltage Regulation (battery mode): 220V +/-9% AC Output Frequency range (battery mode): 50Hz +/- 0.5% Transfer time: <9ms Waveform (battery mode): simulated sine wave Battery type and number: 2 x 12V 9.6Ah TED Battery Experts Backup time (120W load): 95 minutes Typical recharge time: 7 - 15 hours Full protection: Protect surge, overload, discharge, overcharge and short circuit Output receptacles: 3 x Schuko CEE 7/3 Dimensions D x W x H (mm): 395 x 145 x 210 Net weight: 14 kg Operating humidity / temperature: 0 - 90% / 0 - 40 degrees centigrade Noise level: less than 40 dB Upgrade model for: UPS 2000VA Plata se va face cu OP in termen de max. 7 zile. Se acorda garantie conform normelor legale in vigoare la data ofertei. Va stam la dispozitie pentru orice alta clarificare considerata necesara.
- Număr anunț
- DA28655751
- Autoritate contractantă
- APA CANAL S.A. (CUI 16914128)
- Furnizor / câștigător
- ROINTERMED OFFICE SRL (CUI 25582974)
- Cod CPV
- 31682530-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.848 RON
- Valoare atribuită
- 1.848 RON
- Data publicării
- 31.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.