Atribuită
Cumpărare directă
Adaptor Gembird adapter card M.2 (NGFF) la Micro SATA (1.8''), Cod produs: EE18-M2S3PCB-01 Unitate SSD Kingston A2000 500GB, form factor M.2 2280 NVMe PCIe Gen 3.0x4, R/W 2200/2000 MB/s Unitate Solid State Drive (SSD) Kingston A400, capacitate 480GB, marime 2.5", interfata SATA III
- Număr anunț
- DA28632888
- Autoritate contractantă
- APA CANAL S.A. (CUI 16914128)
- Furnizor / câștigător
- ROINTERMED OFFICE SRL (CUI 25582974)
- Cod CPV
- 30233130-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.154 RON
- Valoare atribuită
- 3.154 RON
- Data publicării
- 26.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 31.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.