Atribuită
Cumpărare directă
Memorie notebook Corsair Vengeance, 8GB, DDR4, 2400MHz, CL16, 1.2v (CMSX8GX4M1A2400C16) Unitate Solid State Drive (SSD) Kingston A400, capacitate 480GB, marime 2.5", interfata SATA III Unitate SSD Kingston A2000 500GB, form factor M.2 2280 NVMe PCIe Gen 3.0x4, R/W 2200/2000 MB/s Unitate Hard Disk Western Digital Blue, capacitate 1 TB, SATA-III, viteza 7200 RPM, buffer 64MB
- Număr anunț
- DA28632759
- Autoritate contractantă
- APA CANAL S.A. (CUI 16914128)
- Furnizor / câștigător
- ROINTERMED OFFICE SRL (CUI 25582974)
- Cod CPV
- 30233130-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.821 RON
- Valoare atribuită
- 1.821 RON
- Data publicării
- 26.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 31.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.