Atribuită
Cumpărare directă
Mouse optic wireless ASUS - WT425, 1600 dpi, USB, Charcoal Black - asigura comfort chiar si dupa perioade lungi de utilizare.. Tip: Standard Rezolutie (dpi):1600 Butoane/rotite: 6/1 Interfata mouse: Wireless Tehnologie: Fara fir Senzor: Optic Interfata receiver: USB Culoare: Negru Greutate (Kg): 0.064 ACUMULATOR reincarcabil VARTA marime AA (R6) NIMH 800MAH SOLAR VARTA
- Număr anunț
- DA28632305
- Autoritate contractantă
- APA CANAL S.A. (CUI 16914128)
- Furnizor / câștigător
- ROINTERMED OFFICE SRL (CUI 25582974)
- Cod CPV
- 30237410-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.442 RON
- Valoare atribuită
- 1.442 RON
- Data publicării
- 26.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 31.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.