Atribuită
Cumpărare directă
KIT mouse si tastatura Logitech Wired Desktop MK120 Descriere kit Mouse si Tastatura MK120, USB 2.0, Black de la Logitech Wired Desktop MK120, Spill-Resistant Design, High-Definition Optical Mouse, USB 2.0, 920-002563 Specificatii tehnice Model 920-002563 Specificatii tehnice Tip Ultra Flat Keyboard Culoare negru Interfata USB Tehnologie cu fir Mouse optic Interfata mouse USB 2.0
- Număr anunț
- DA28622478
- Autoritate contractantă
- APA CANAL S.A. (CUI 16914128)
- Furnizor / câștigător
- ROINTERMED OFFICE SRL (CUI 25582974)
- Cod CPV
- 30237460-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.145 RON
- Valoare atribuită
- 2.145 RON
- Data publicării
- 25.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.