Atribuită Cumpărare directă

LUCRARI REPARATII CURENTE REFACERE INSTALATII CLIMATIZARE POD MANSARDA 2 STUDIO FILM ANIMATIE - -montare, punere in functiune, probe instalatie climatizare -evacuare deseuri in urma lucrarilor CANTITATI LUCRARI CONFORM DEVIZ ATASAT SUNT INCLUSE CHELTUIELILE CU MANOPERA, MATERIALELE, EVACUARE DESEURI TERMEN DE GARANTIE 24 DE LUNI DE LA DATA RECEPTIEI

Număr anunț
DA28546490
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA NATIONALA DE ARTA TEATRALA SI CINEMATOGRAFICA I. L. CARAGIALE BUCURESTI (CUI 4453160)
Furnizor / câștigător
WORLD TRANS SYSTEMS SRL (CUI 32275964)
Cod CPV
45331220-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
53.028 RON
Valoare atribuită
53.028 RON
Data publicării
10.08.2021 00:00
Data finalizării
11.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

53.028 RON

din 53.028 RON estimat