Atribuită
Cumpărare directă
Caminul pentru Persoane Varstnice Resita doreste sa achizitioneze MATERIALE SANITARE potrivit motivatiilor din referatul nr. 3615/24.08.2021, solicitate de asistent medical Dragoi Marioara , Avizat Contabil Sef – Sabo Mirel, Aprobat Director – Dunăreanu Lucian.
- Număr anunț
- DA28636666
- Autoritate contractantă
- Caminul pentru Persoane Varstnice Resita (CUI 32438042)
- Furnizor / câștigător
- PANSIPROD DISTRIBUŢIE SRL (CUI 32011857)
- Cod CPV
- 33141112-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 837 RON
- Valoare atribuită
- 837 RON
- Data publicării
- 27.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.