Atribuită Cumpărare directă

CATETER / BRANULA cu sistem de protectie SAFETY (evitarea inteparii accidentale) 22G - IMPORT GERMANIA - 22G - cod 767221 COMANDA MINIMA 200 LEI + TVA.

Număr anunț
DA28505107
Autoritate contractantă
CAMIN PENTRU PERSOANE VARSTNICE CRAIOVA (CUI 5001864)
Furnizor / câștigător
PANSIPROD DISTRIBUŢIE SRL (CUI 32011857)
Cod CPV
33141200-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.124 RON
Valoare atribuită
1.124 RON
Data publicării
03.08.2021 00:00
Data finalizării
04.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.124 RON

din 1.124 RON estimat