Atribuită Cumpărare directă

PUNGA DE URINA 2000ML STERILA • Punga din PVC cu markeri de la 100 la 2000ml • Sistem de evacuare, cu supapa antireflux • Cateter conector universal, cu capac de protectie, 120cm lungime • Produs steril; termen de valabilitate 5 ani de la data livrarii • Specificat pe ambalaj numarul lotului, calitatea de steril, calitatea de unica folosinta, • Marcaj CE, producatorul si tara de origine COMANDA MINIMA 200 LEI + TVA.

Număr anunț
DA28494776
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC HATEG (CUI 4375011)
Furnizor / câștigător
PANSIPROD DISTRIBUŢIE SRL (CUI 32011857)
Cod CPV
33141615-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.059 RON
Valoare atribuită
1.059 RON
Data publicării
02.08.2021 00:00
Data finalizării
03.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.059 RON

din 1.059 RON estimat