Atribuită Cumpărare directă

KIT PIESE SCHIMB MIXER FAGGIOLATI GM18B471T1-4V2KA1 - 1,3 KW

Număr anunț
DA28554593
Autoritate contractantă
S.C. APA-CANAL ILFOV S.A. (CUI 25709173)
Furnizor / câștigător
MGV TOTAL PRODUCTION COMPANY S.R.L. (CUI 32297717)
Cod CPV
42124000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.030 RON
Valoare atribuită
2.030 RON
Data publicării
11.08.2021 00:00
Data finalizării
12.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.030 RON

din 2.030 RON estimat