Atribuită
Cumpărare directă
Tip Desktop PC Destinat pentru Home office Producator procesor Intel® Tip procesor i3 Model procesor 9100 Tip memorie DDR4 Capacitate memorie 4 GB Frecventa memorie 2400 MHz Tip stocare SSD Capacitate SSD 500 GB Interfata SSD SATA 3 Windous 10 PRO instalat Garantie 24 luni
- Număr anunț
- DA28561698
- Autoritate contractantă
- ORASUL SIMERIA (CUI 4375135)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRIC STANDARD PREST SRL (CUI 9178894)
- Cod CPV
- 30141200-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.932 RON
- Valoare atribuită
- 1.932 RON
- Data publicării
- 12.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.