Atribuită
Cumpărare directă
SCAUN ROTATIV GLOSE NEGRU PIELE ECOLOGICA SI MESH NEGRU. Sistem de reglare şi blocare a unghiului de înclinare pentru mai multă stabilitate şi control. Rotilele de siguranţă au un mecanism de blocare sensibil la presiune care ţine scaunul pe loc când te ridici şi se deblochează automat când stai jos. Înălţime reglabilă pentru o poziţie confortabilă. Cu suport lombar; oferă susţinere şi relaxează spatele. Materialul de pe spătar lasă aerul să pătrundă în timp ce stai aşezat mult timp. Acest scaun de birou a fost testat pentru uz profesional şi îndeplineşte cerinţele de siguranţă, durabilitate şi stabilitate prevăzute în următoarele standarde: EN 1335 şi ANSI/BIFMA x5.1. TRANSPORT GRATUIT.
- Număr anunț
- DA28645380
- Autoritate contractantă
- SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA BUCURESTI (CUI 4283570)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS DISTRIBUTIE (CUI 33030776)
- Cod CPV
- 39113000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.119 RON
- Valoare atribuită
- 2.119 RON
- Data publicării
- 30.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.