Atribuită
Cumpărare directă
1 Hard Disk WD Purple 4TB SATA-III IntelliPower buc. 1 469.92 469.92 89.28 2 SDC-CAT Conector de alimentare tata, 12V, cu surub - SDC-CAT buc. 16 1.89 30.24 5.75 3 Video balun pasiv HD (pret/set 2 buc.) - HIKVISION buc. 16 31.89 510.24 96.95 4 Sursa de alimentare 12V, 2A - MW Power buc. 16 34.87 557.92 106.00 5 Cablu FTP autoportant, cat 5E, CUPRU 100%, negru, rola 305 metri, cu sufa rola 7 569.92 3989.44 757.99 6 DVR 32 canale, video 8MP, 4 canale. audio - HIKVISION -ULTRA HD buc. 1 2999.83 2999.83 569.97 7 Camera HIKVISION 2.7- 13.5mmWDR4IN1IR80m BULLET buc. 16 384.87 6157.92 1170.00 8 Doza exterior IP65 100 x 100 mm. cu garnitura etansare buc. 16 8.91 142.56 27.09
- Număr anunț
- DA28625692
- Autoritate contractantă
- Statiunea de Cercetare Dezvoltare Agricola - Teleorman (CUI 3124704)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS DISTRIBUTIE (CUI 33030776)
- Cod CPV
- 32333200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.858 RON
- Valoare atribuită
- 14.858 RON
- Data publicării
- 25.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.