Atribuită
Cumpărare directă
TONER CYAN CANON I-SENSYS MF633CDW buc. 1 419.00 419.00 79.61 2 TONER MAGENTA CANON I-SENSYS MF633CDW buc. 1 419.00 419.00 79.61 3 TONER YELLOW CANON I-SENSYS MF633CDW buc. 1 419.00 419.00 79.61 4 TONER NEGRU CANON I-SENSYS MF633CDW buc. 1 399.89 399.89 75.98 5 FOLIE PROTECTIE A4 PREMIUM CRISTAL 100 BUC./SET set 2 29.95 59.90 11.38 TRANSPORT GRATUIT
- Număr anunț
- DA28593091
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare - Dezvoltare pentru Pedologie, Agrochimie si Protectia Mediului - ICPA Bucuresti (CUI 18107639)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS DISTRIBUTIE (CUI 33030776)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.716 RON
- Valoare atribuită
- 1.716 RON
- Data publicării
- 19.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.