Atribuită Cumpărare directă

Sistem Desktop PC , AMD Ryzen 3 3200G pana la 4.0GHz, 16GB, SSD 240GB, AMD Radeon Vega 8 Graphics, TRANSPORT GRATUIT

Număr anunț
DA28532870
Autoritate contractantă
Statiunea de Cercetare Dezvoltare Agricola - Teleorman (CUI 3124704)
Furnizor / câștigător
SELGROS DISTRIBUTIE (CUI 33030776)
Cod CPV
30213300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.931 RON
Valoare atribuită
1.931 RON
Data publicării
09.08.2021 00:00
Data finalizării
10.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.931 RON

din 1.931 RON estimat