Atribuită Cumpărare directă

Laptop ACER Aspire 5 A515-55/56, Intel Core i5, 15.6" Full HD, 8GB, SSD 512GB, Intel Graphics, Free DOS,\ TRANSPORT GRATUIT

Număr anunț
DA28527057
Autoritate contractantă
Statiunea de Cercetare Dezvoltare Agricola - Teleorman (CUI 3124704)
Furnizor / câștigător
SELGROS DISTRIBUTIE (CUI 33030776)
Cod CPV
30213300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.099 RON
Valoare atribuită
2.099 RON
Data publicării
06.08.2021 00:00
Data finalizării
09.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.099 RON

din 2.099 RON estimat