Atribuită
Cumpărare directă
Pachet articole de birou DESCRIERE: BANDA CORECTOARE NOKI 5mmx8m Buc 50*3.24 LEI, DOSAR PLASTIC CU SINA HERLITZ Buc 1000*0.44 LEI, FOLIE PROTECTIE A4 100/SET HERLITZ set 30 *6.67 LEI, CAPSE 24/6 KANGARO Cut 200*1 LEU, DECAPSATOR MF Buc 20*1.30 LEI REGISTRU A4 200 FILE Buc 100*12.92 LEI
- Număr anunț
- DA28638945
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE PSIHIATRIE "SOCOLA" IASI (CUI 4541165)
- Furnizor / câștigător
- ANDERS BIROTICA SRL (CUI 33132911)
- Cod CPV
- 22852000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.320 RON
- Valoare atribuită
- 2.320 RON
- Data publicării
- 27.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 31.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.