Atribuită
Cumpărare directă
SAPUN LICHID LILIAC, KOOBIC, 5L bidon 6.00 HARTIE IGIENICA ALBA 2 STRATURI, 15M, KOOBIC, 72BUC/SET SET 5.00 PROSOAPE PLIATE V VERZI 1 STRAT, 25X19.5 CM, 250 FOI, KOOBIC, 20 SET/BAX SET 120.00 DEZINFECTANT TOALETA, DOMESTOS, 750ML buc 35.00 CLOR, KOOBIC, 5L bidon 4.00 DETERGENT LEMN SI PARCHET, KOOBIC, 5L canistra 5.00 DETERGENT PARDOSELI FRESH, KOOBIC, 5L BUC 5.00 MOP MICROFIBRA COLOR, 140GR buc 15.00 BURETE VASE CANELAT, SWEET HOME, 10BUC/SET SET 10.00 PASTILE DEZINFECTANTE CLORIGEN, CLOROM, 200 BUC/CUTIE cutie 6.00 SET LAVETE MICROFIBRA ALBASTRU/ROSU/GALBEN/VERDE ANA ZARADNA, 4 BUC/SET SET 11.00 COADA METALICA MOP, ANA ZARADNA, 140 CM buc 14.00 MANUSI MENAJ CAUCIUCATE, SWEET HOME, L per 7.00 MATURA FARA COADA FIR LUNG PREMIUM BUC 5.00 MANUSI MENAJ CAUCIUCATE, ANNA ZARADNA, M per 7.00 MATURA FARA COADA FIR LUNG BUC 7.00
- Număr anunț
- DA28625951
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR. 4 (CUI 22366798)
- Furnizor / câștigător
- UP CIPTRONIC SRL (CUI 26812877)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.956 RON
- Valoare atribuită
- 1.956 RON
- Data publicării
- 25.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.