Atribuită Cumpărare directă

SACI MENAJERI ULTRAREZISTENTI 120L LDPE, KOOBIC, 10BUC/ROLA rola 10,00 MANUSI NITRIL NEGRE L, 100 BUC/CUTIE cutie 2,00 HARTIE IGIENICA ALBA 2 STRATURI, 15M, KOOBIC, 72BUC/SET SET 5,00 PROSOAPE PLIATE V VERZI 1 STRAT, 25X19.5 CM, 250 FOI, KOOBIC, 20 SET/BAX SET 40,00 PROSOAPE PLIATE V VERZI 1 STRAT, 25X19.5 CM, 250 FOI, KOOBIC, 20 SET/BAX SET 60,00 SAPUN LICHID COOL WATER, KOOBIC, 5L bidon 3,00 SAPUN LICHID BUBBLE GUM, KOOBIC, 5L bidon 3,00 LAVETE VASCOZA 45X50CM ROZ, KOOBIC, 25BUC/SET SET 2,00 DETERGENT PARDOSELI FRESH, KOOBIC, 5L BUC 2,00 DETERGENT PARDOSELI BUBBLE GUM KOOBIC, 5L bidon 2,00 MOP BUMBAC ALB, 250GR BUC 4,00 DETERGENT GEAMURI CLIN, 4.5 L BUC 3,00 DETARTRANT CLASIC, NUFAR, 1L BUC 4,00 ODORIZANT WC POWER AKTIV, BREF, 3x50GR BUC 6,00 DETERGENT PARDOSELI S-255 FRESH, SANO PROFESSIONAL, 4L BUC 2,00 DETERGENT PENTRU RUFE 40 SPALARI PUDRA MAXIMA, SANO, 4KG buc 2,00 SACI MENAJERI REZISTENTI 35L HDPE, KOOBIC, 50BUC/ROLA rola 15,00 DETERGENT VASE SPARK, SANO, 1L buc 2,00 FARAS CU COADA PLASTIC, ANA ZARADNA buc 1,00

Număr anunț
DA28564020
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA, COMUNA MOLDOVENI (CUI 17442872)
Furnizor / câștigător
UP CIPTRONIC SRL (CUI 26812877)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.325 RON
Valoare atribuită
1.325 RON
Data publicării
13.08.2021 00:00
Data finalizării
16.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.325 RON

din 1.325 RON estimat