Ofertă acceptată Cumpărare directă

Draperie confectionata pe sina de aluminiu cu console de perete cu montaj

Număr anunț
DA34534399
Autoritate contractantă
Muzeul National de Arta al Romaniei (CUI 4602084)
Cod CPV
98300000-6 · Servicii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
29.539.489 RON
Data publicării
21.11.2023 11:23
Data finalizării
22.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.539.489 RON