Atribuită Cumpărare directă

Placa de baza Gigabyte H410M H LGA 1200 Intel® H410 Ultra Durable Motherboard with GIGABYTE 8118 Gaming LAN Procesor Intel Comet Lake, Core i5 10500 3.1GHz box GOODRAM IR-2400D464L17/16G GOODRAM IRDM DDR4 16GB 2400MHz CL17 TEAM GROUP CX2 512GB SATA3 6Gb/s 2.5inch SSD 530/470 MB/s Carcasa Segotep PS-111D-500, ATX Mid Tower, 500W, Black Licenta OEM Microsoft Windows 10 Pro 64 bit English Mouse ASUS UT280, Optic, cu fir, USB Tastatura KR-83 A4Tech , cu fir, USB, neagra

Număr anunț
DA28659387
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Baraolt (CUI 4404320)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA OAMENI BUNI (CUI 30832678)
Cod CPV
30213300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.906 RON
Valoare atribuită
4.906 RON
Data publicării
31.08.2021 00:00
Data finalizării
01.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.906 RON

din 4.906 RON estimat