Atribuită Cumpărare directă

Costum Salopeta cu pieptar personalizat din bumbac 100%, culoare blumarin, personalizat : 48 - 1 buc; 50-4 buc; 52 - 2 buc; 54-2 buc; 56-2 buc; 58-2 buc; 62-1 buc

Număr anunț
DA28505450
Autoritate contractantă
URBIS S.A. Baia Mare (CUI 10250004)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA OAMENI BUNI (CUI 30832678)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.268 RON
Valoare atribuită
1.268 RON
Data publicării
03.08.2021 00:00
Data finalizării
04.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.268 RON

din 1.268 RON estimat