Atribuită Cumpărare directă

Teava Cu medical D 15x1 = 200 ml - Mufa Cu 15 pentru instalatie Cu medical = 70 buc - Robinet O2 medical = 21 buc - Robinet vacuum medical = 21 buc - Cot 90 Cu 15 pentru instalatie Cu medical = 114 buc - T Cu 15 pentru instalatie Cu medical = 64 buc - Pachet electrozi sudura Ag pentru instalatie Cu medical = 1 kg mai putin

Număr anunț
DA28608600
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE BRASOV (CUI 4384273)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI 32761476)
Cod CPV
33196000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.532 RON
Valoare atribuită
13.532 RON
Data publicării
23.08.2021 00:00
Data finalizării
25.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.532 RON

din 13.532 RON estimat