Ofertă acceptată Cumpărare directă

inlocuire componente camere de supraveghere

Număr anunț
DA34542623
Autoritate contractantă
SCOALA GIM NR 1 VALU LUI TRAIAN (CUI 28038870)
Cod CPV
32235000-9 · Sistem de supraveghere cu circuit inchis (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.288.626 RON
Data publicării
21.11.2023 11:23
Data finalizării
22.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.288.626 RON