Atribuită
Cumpărare directă
Definire cumparare directa INFORMATII OFERTANT Ofertant: S.C. FOR OFFICE SRL S.R.L. CIF: 33947443 Adresa: Strada: Kogălniceanu Mihail, nr. 7-9, Sector: -, Judet: Teleorman, Localitate: Alexandria, Cod postal: 140044 Tara: Romania Website: - Tel: +040 752126069 Fax: +040 347806909 E-mail: forofficesrl@yahoo.ro LISTA REPERE DE CATALOG (3) Reper Cantitatea solicitata / unitate de masura (U.M.) Pret propus autoritate / entitate (RON)* Valoare estimata cumparare directa (RON)* Hartie igienica 2straturi 500gr alba celuloza JUMBO
- Număr anunț
- DA28580890
- Autoritate contractantă
- Gradinita cu program prelungit nr. 4 (CUI 4567904)
- Furnizor / câștigător
- FOR OFFICE SRL (CUI 33947443)
- Cod CPV
- 33761000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.616 RON
- Valoare atribuită
- 3.616 RON
- Data publicării
- 17.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.