Atribuită
Cumpărare directă
Produse de curatenie : Sapun lichid antibacterian 5 litri lapte & cocos cu glicerina - 4 bidoane; Hartie igienica, jumbo celuloza, 500gr/buc, 2 straturi - 108buc; Hartie igienica Zewa, 3 straturi, alba, 4 buc/set - 8set; Dezinfectant wc, Domestos 750 ml - 10buc; Cif crema 500ml - 10buc; Clin detergent de geamuri 4 5L - 1 bidon; Asevi pardoseli, portocala 5L - 5 buc; Ace clor 1L - 10 buc; Triumf cu pompita 500ML degresant forte universal - 5buc; Saci menaj 160L, 10 buc ultrarezistenti - 10role; Saci menaj 60L, 20 buc cu maner mov Fino - 10role; Saci menaj 60L, 10 buc ultrarezistenti - 10role; Lavete uscate, SANO SUSHI, 40 buc/rola - 2role; Sano 5in1 odorizant WC - 10buc; Sano detergent vase 1L - 2buc ; Rezerva aparat camera Airwick - 3buc; Servetele tip Z albe * 150 foi - 20pachete; Lavete microfibra universala ANA 4 buc -5set; Saci menaj 35L, 50 buc rezistenti Fixi - 30role; Saci menaj 120L, 10 buc ultrarezistenti - 10role.
- Număr anunț
- DA28540505
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
- Furnizor / câștigător
- FOR OFFICE SRL (CUI 33947443)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.726 RON
- Valoare atribuită
- 1.726 RON
- Data publicării
- 10.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.