Atribuită
Cumpărare directă
denumire um cantitate pret_unitar valoare HARTIE IGIENICA ALBA 60GR 2STR PARFUMATA *10BUC PARISS SET 100 5.6 560 HARTIE IGIENICA GRI NATUR 60GR 1STRAT * 50ROLE BAX 5 14.76 73.8 PROSOP BUCATARIE CELULOZA LAMINAT 2STR 350FOI ROLA 12 5.47 65.64 RELIVI ODORIZANT WC 5BILUTE 55GR * 2BUC SET 15 7.7 115.5 SACI MENAJ 120L * 10BUC FIXI ULTRAREZISTENTI ROLA 12 3.82 45.84 SACI MENAJ 35L * 30BUC NEGRI FINO ROLA 15 2.74 41.1 ASEVI PARDOSELI 1L PORTOCALA BUC 13 9.03 117.39 RIVEX GEAM PISTOL 750ML BUC 9 7.11 63.99 NUFAR DETARTRANT 800ML BUC 9 6.15 55.35 DOMESTOS DEZINFECTANT WC 750ML BUC 6 6.11 36.66 SANO DETERGENT VASE 1L BUC 2 8.46 16.92 MANUSI MENAJ SET 9 1.85 16.65 BONUX DETERGENT MANUAL 0.900KG BUC 3 6.18 18.54 BONUX DETERGENT AUTOMAT 2KG BUC 1 13.3 13.3 SANO ANTIKALCAR INSTALATII SANITATRE 500ML BUC 6 7.74 46.44 BIOCARPET 750ML BUC 3 7.75 23.25 AVIAS SAPUN LICHID 1L BUC 40 5.83 233.2 MOP BUMBAC 250GR BUC 8 3.72 29.76 LAVETA MICROFIBRA UNIVERSALA ANA *4BUC SET 27 5.67 153.09 BURETE VASE CANELAT 1BUC/SET AZ BUC 6 0.33 1.98 AJAX TIX TUB 450GR TUB 3 5.35 16.05 PRONTO SPRAY MOBILA 400ML BUC 6 10.43 62.58 BICLOSOL TABLETE *300BUC SET 1 42 42 MR. PROPER 1L BUC 6 8.6 51.6 FOLIE ALUMINIU ARAGAZ PROTECTIE BUC 4 2.52 10.08 ALCOOL SANITAR 70% 500ML VORONA BUC 48 4.32 207.36 MR. MUSCLE GEL 1L BUC 6 12.78 76.68 DOVE SAPUN SOLID 100GR BUC 15 2.37 35.55 PRONTO LICHID PARCHET 750ML BUC 7 9.55 66.85 2297.15
- Număr anunț
- DA28499620
- Autoritate contractantă
- Primaria Rosiorii de Vede (CUI 4652694)
- Furnizor / câștigător
- FOR OFFICE SRL (CUI 33947443)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.297 RON
- Valoare atribuită
- 2.297 RON
- Data publicării
- 02.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.