Atribuită
Cumpărare directă
Aprov.-BSMIL-nr.neces.15470/02.08.2021 Erlenmeyer 250ml GL Simax VTR632417106250 Buc 20*10=200 Perie pentru eprubete cu bumbac in varf 260mmx30mmB12312 5*19 =95 HR3600161 Biureta 10ml automata Schilling grad albastra Schellbach rezervor plastic 500ml 0.05 Buc 1*248=248 Sticla reactivi 500ml GI bruna capac filetat 10*14=140
- Număr anunț
- DA28506672
- Autoritate contractantă
- AQUABIS BISTRITA-NASAUD (CUI 566787)
- Furnizor / câștigător
- NORDIC CHEMICALS SRL (CUI 31878614)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 683 RON
- Valoare atribuită
- 683 RON
- Data publicării
- 03.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.