Atribuită
Cumpărare directă
Aprov.-BSMIL-nr.necesar 15477/02.08.2021-Acid clorhidric 35-38% pa CHEM115752837 1L 5*28=140 FV24A0047 Hartie fibra de sticla 2.7um fara liant 47mm 50/pach Filtratech Buc 5*65=325 QT42A0150 Hartie cantit alba 150mm 100buc/pach Filtratech 5*94=470 QT42A0090 Hartie cantit alba 90mm 100buc/pach Filtratech 2*44=88 QL05A0150 Hartie calit albastra 150mm 100buc/pach Filtratech 5*47=235
- Număr anunț
- DA28505681
- Autoritate contractantă
- AQUABIS BISTRITA-NASAUD (CUI 566787)
- Furnizor / câștigător
- NORDIC CHEMICALS SRL (CUI 31878614)
- Cod CPV
- 15994200-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.258 RON
- Valoare atribuită
- 1.258 RON
- Data publicării
- 03.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.