Atribuită Cumpărare directă

Revizuirea documentelor specifice sistemului de management al calitatii Realizarea analizei rezultatelor privind satisfactia clientului Acordarea de asistenta specifica pentru întocmirea înregistrarilor specifice calitatii Realizarea analizei indicatorilor specifici activitatii si elaborarea raportului de analiza de management Asistenta in vederea implementarii eventualelor recomandari sau observatii primite in urma auditului de supraveghere

Număr anunț
DA28590557
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN RESITA (CUI 1061626)
Furnizor / câștigător
CONSEXPERT GRUP SRL (CUI 15889670)
Cod CPV
79411000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare atribuită
1.500 RON
Data publicării
19.08.2021 00:00
Data finalizării
24.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500 RON

din 1.500 RON estimat