Atribuită Cumpărare directă

RAMIFICATIE 50/50/45-1NBUC; VENTIL 50-1BUC; COT PPR 20*1/2*90-1BUC; COT PPR 20/45-1BUC; COT PPR 20/45-8BUC; REZERVA CUTIT 18-1 BUC; PIUL M8-24 BUC

Număr anunț
DA28642933
Autoritate contractantă
RIAL SRL (CUI 1107650)
Furnizor / câștigător
RECOBOL SRL (CUI 1109414)
Cod CPV
44115210-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36 RON
Valoare atribuită
36 RON
Data publicării
30.08.2021 00:00
Data finalizării
30.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36 RON

din 36 RON estimat