Atribuită Cumpărare directă

Servicii profesionale de curatat cosuri de fum, sobe , cazane combustibil solid , reparat sobe 1. Curatat cazan comb solid 75 kw - 150 kw = 2 buc 2, Curatat cos de fum = 21 ml 3, Curatat soba comb solid = 1 buc

Număr anunț
DA28589834
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ACADEMICIAN AL. ZUB VARFU CAMPULUI (CUI 21683542)
Furnizor / câștigător
COŞAR BEST NORD SRL (CUI 31727662)
Cod CPV
90915000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.780 RON
Valoare atribuită
1.780 RON
Data publicării
18.08.2021 00:00
Data finalizării
19.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.780 RON

din 1.780 RON estimat