Atribuită
Cumpărare directă
DEZINFECTANT MAINI 5L 3BUC X 123,90 CIF CREMA 750ML 10BUC X 9,73 CLORAMINA DEZINFECTANT TABLETE 3CUT X 45,86 COADA METALICA 12BUC X 2,91 DETERGENT PARDOSEALA 5L 6BUC X 16,94 DOMESTOS 750ML 15BUC X 8,40 HARTIE IGIENICA PERFEX 3STR. 25SET X 10,43 LAVETE UNIVERSALE 3/SET 25SET X 2,17 GEL DEZINFECTANT MAINI 1L 10BUC X 28,31 MATURA PLASTIC 12BUC X 5,56 MOP BUMBAC X 12BUC X 3,85 ODORIZANT PARDOSELI BAIE 200ML 5BUC X 16,03 PERIE PAIENJENI 3BUC X 6,37 PROSOP JUMBO 2 STR 110M 10BUC X 11,34 SACI MENAJERI 60L 20BUC X 3,74 SAPUN LICHID 5L 3BUC X 17,85 DETERGENT GEAMURI 5L 3BUC X 14,21 SPRAY MOBILA 12BUC X 14,77
- Număr anunț
- DA28657935
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZILA IOAN MAIORESCU BUCERDEA GRANOASA (CUI 19006373)
- Furnizor / câștigător
- FIRST START SOLUTIONS SRL (CUI 34147210)
- Cod CPV
- 39831200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.141 RON
- Valoare atribuită
- 2.141 RON
- Data publicării
- 31.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.