Atribuită Cumpărare directă

Panel 6 droguri din saliva: AMP, MET, THC, COC, MTD, BZO. Marcaj CE. Termen de valabilitate: 24 de luni. Kit-ul contine 25 de casete ambalate individual.

Număr anunț
DA28589770
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI SATU MARE (CUI 4247381)
Furnizor / câștigător
DDS DIAGNOSTIC SRL (CUI 14688172)
Cod CPV
33141625-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.442 RON
Valoare atribuită
3.442 RON
Data publicării
18.08.2021 00:00
Data finalizării
19.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.442 RON

din 3.442 RON estimat