Atribuită Cumpărare directă

Servicii de curatenie in cele 4 locatii ale DSP Dolj din Craiova conform contract. Durata contract 02.08-31.12.2021 Pret 10000 lei /luna neplatitor de TVA

Număr anunț
DA28516156
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA DOLJ (CUI 11333620)
Furnizor / câștigător
SC DANAGRI CLEANING SERVICES SRL (CUI 33938887)
Cod CPV
90919200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50.000 RON
Valoare atribuită
50.000 RON
Data publicării
04.08.2021 00:00
Data finalizării
04.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50.000 RON

din 50.000 RON estimat