Atribuită Cumpărare directă

CREION TENSIUNE 4X190MM+TAXA TIMBRU INCLUSA 1LEU DL3206 SPIN 1.00000 buc PRELUNGITOR 5M 5P CU INTRERUPATOR ALB WLTA04552WH PANASONIC CONS. 1.00000 buc SIGURANTA AUTOMATA 1P 20A GW92109 CONS. 1.00000 buc CABLU MYYM 3X1.5 SPIN 100.00000 ml CABLU MYYUP 2X1.5 SPIN 100.00000 ml INTRERUPATOR DUBLU PT IP44 CEDAR 000550 CONS. 1.00000 buc PRELUNGITOR CU INTRERUPATOR (3X1.5MM) 3P 5M WELL SMART 2.00000 buc TUB T8 LED SMD 60CM 9W LUMINA RECE +TAXA TIMBRU 31530 COM 6.00000 buc CUPLA SUKO CAUCIUC 16A BS-176 VISION 2.00000 buc BANDA SUPORT OBO 10Mx17x0.8mm 01-672 CONS. 2.00000 buc BROASCA INGROPATA 43X90MM FARA CS AH Y 1 SG/SA ASSA 2.00000 buc GARNITURA MANER 663 VG AI PT. CS 54mm URBIS SECURITY 1.00000 set DIBLU 6X30MM 40BUC PG88500-630 EURO 94 5.00000 set SURUB LEMN CAP CRUCE 5X70 15BUC PG7505-570 EURO 94 1.00000 set SURUB LEMN CAP CRUCE 6X100 10BUC PG7505-6100 EURO 94 1.00000 set SURUB LEMN CAP CRUCE 6X80 10BUC PG7505-680 EURO 94 1.00000 set SURUB LEMN CAP CRUCE 4X30 35BUC PG7505-430 EURO 94 3.00000 set SURUB LEMN CAP CRUCE 6X140 10BUC/SET P7505-6140 EURO 94 1.00000 set SURUB LEMN CAP CRUCE 4.5x35 25B P7505-4535 EURO 94 3.00000 set SURUB TORBANT ZN DIN 603 4.6 6X50 20BUC SMART 3.00000 set SURUB TORBANT ZN DIN 603 4.6 6X60 20BUC SMART 3.00000 set SURUB TORBANT ZN DIN 603 4.6 6X100 10BUC SMART 2.00000 set SURUB TORBANT ZN DIN 603 4.6 8X50 20BUC SMART 1.00000 set CILINDRU 26+10+26 62MM AURIU 3 CHEI JAZZ TS LOCKS 1.00000 buc SET MANERE EXTERIOR 25X85 ALB CU ARC SAFIR TS LOOCK 2.00000 buc DIB

Număr anunț
DA28530252
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic de Electrotehnica si Telecomunicatii (CUI 4300647)
Furnizor / câștigător
FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.961 RON
Valoare atribuită
3.961 RON
Data publicării
07.08.2021 00:00
Data finalizării
09.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.961 RON

din 3.961 RON estimat