Atribuită
Cumpărare directă
Faras cu coada Galeata cu storcator clasic rezistent, material plastic, rezistent la socuri, capacitate 12 litri, Perie radacina cu peri tari din plastic si baza din lemn Mop microfibra, culoare albastra, 250 g Lavete uscate din microfibra 40x40cm, viu colorate Spray mobila antistatic cu ceara Burete vase cu o parte abraziva 8x5cm, 10buc/set Burete baie 22x12x5.7 Servetele de maini in Z pentru aparat, 2 straturi, 200buc/set, alb/natur Matura din plastic pentru interior, lamela 30 cm si coada din lemn Crema pentru curatat suprafete din inox, ceramica, email 1L
- Număr anunț
- DA28607094
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA SI MEDICALA (CUI 22970653)
- Furnizor / câștigător
- ACE DISTRIBUTION SRL (CUI 32231046)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.202 RON
- Valoare atribuită
- 9.202 RON
- Data publicării
- 23.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.