Atribuită Cumpărare directă

Tip Peste ureche Tehnologie Cu fir Utilizare Multimedia Frecventa raspuns 14 - 26.000 KHz Impedanta 50 Ohm Diametru difuzoare 50 mm Sensitivitate 108 dB Alte informatii Conectare Jack 6.5mm Lungime cablu 3 m Iluminare Nu Culoare Negru Alte informatii Sunet: Stereo

Număr anunț
DA28653090
Autoritate contractantă
INSTITUTUL PENTRU TEHNOLOGII AVANSATE (CUI 4204259)
Furnizor / câștigător
ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
Cod CPV
32342100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.801 RON
Valoare atribuită
3.801 RON
Data publicării
31.08.2021 00:00
Data finalizării
01.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.801 RON

din 3.801 RON estimat