Atribuită Cumpărare directă

Tip Peste ureche Tehnologie Cu fir Utilizare Multimedia Frecventa raspuns 60 - 38.000 KHz Impedanta 120 Ohm Sensitivitate 110 dB Alte informatii Conectare Jack 6.5mm Iluminare Nu Culoare Negru Greutate 240 g Alte informatii Cu adaptor 3.5 mm

Număr anunț
DA28653031
Autoritate contractantă
INSTITUTUL PENTRU TEHNOLOGII AVANSATE (CUI 4204259)
Furnizor / câștigător
ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
Cod CPV
32342100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.268 RON
Valoare atribuită
3.268 RON
Data publicării
31.08.2021 00:00
Data finalizării
01.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.268 RON

din 3.268 RON estimat