Atribuită
Cumpărare directă
General Form factor 2.5 inch Capacitate 4 TB Viteza scriere 530 MB/s Viteza citire 560 MB/s , Interfata SATA 3 MTBF 1.500.000 ore Criptare AES 256-bit Temperatura operare 0 - 70 grade C Altele Inaltime 6.8 mm Dimensiuni 100 x 69.85 x 6.8 mm Greutate 46 g Tehnologii Suport TRIM: Da Suport S.M.A.R.T
- Număr anunț
- DA28617702
- Autoritate contractantă
- SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
- Furnizor / câștigător
- ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
- Cod CPV
- 30233132-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.564 RON
- Valoare atribuită
- 12.564 RON
- Data publicării
- 24.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.