Atribuită Cumpărare directă

General Form factor 2.5 inch Capacitate 512 GB Viteza scriere 530 MB/s Viteza citire 560 MB/s Caracteristici Controller Samsung Interfata SATA 3 MTBF 2.000.000 ore Multi-level Cell Da

Număr anunț
DA28572590
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02542 FOCSANI (CUI 4297711)
Furnizor / câștigător
ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
Cod CPV
30233132-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.697 RON
Valoare atribuită
4.697 RON
Data publicării
16.08.2021 00:00
Data finalizării
17.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.697 RON

din 4.697 RON estimat