Atribuită
Cumpărare directă
Tip display LED Diagonala 24 inch Tip panel IPS Timp de raspuns 5 ms Contrast Static: 1000:1 Dimensiune punct 0.275 mm Rezolutie 1920 x 1080 pixeli Luminozitate 200 cd/mp Culori 16.7 mil Unghi 178/178 grade Rata refresh orizontala30 - 83 kHz Rata refresh verticala 48 - 75 Hz Format display 16:9 Conectivitate Jack HDMI Da Display Port Da VGA Da
- Număr anunț
- DA28572193
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02542 FOCSANI (CUI 4297711)
- Furnizor / câștigător
- ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
- Cod CPV
- 30231310-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.037 RON
- Valoare atribuită
- 9.037 RON
- Data publicării
- 16.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.