Atribuită Cumpărare directă

Cartus toner HP W2030A 415A LaserJet Black [ W2030A ]

Număr anunț
DA28540485
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL AL HARTILOR SI CARTII VECHI (CUI 15229178)
Furnizor / câștigător
ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
346 RON
Valoare atribuită
346 RON
Data publicării
10.08.2021 00:00
Data finalizării
11.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

346 RON

din 346 RON estimat