Atribuită
Cumpărare directă
- dezumidificator pentru aer; - putere 270W; - prevazut cu panou de control digital; - butoane pentru setari si functii; - capacitate rezervor de apa 3.3 litri; - rezervorul este detasabil; - capacitate dezumidificare 24l/24h; - umiditate reglabila intre 30% si 90% RH; - prevazut cu filtru de praf lavabil; - posibilitate de drenaj continuu; - functie temporizator 24 ore; - gaz ecologic 0.12kg (R290); - prevazut cu indicator nivel apa; - ventilator cu viteza reglabila; - dispune de functie Sleep; - alimentare la reteaua electrica 220V 50Hz; - teava de evacuare cu lungimea de 1m; - prevazut cu roti care faciliteaza deplasare dispozitivului; - maner pentru transport; - suport pentru cablu; - dispune de un design modern; - dimensiuni 33.5x26.7x51.1 cm; - greutate 14.8 kg; - culoare alb.
- Număr anunț
- DA28501977
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA SIGHETU MARMATIEI (CUI 18925999)
- Furnizor / câștigător
- ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
- Cod CPV
- 42113161-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.343 RON
- Valoare atribuită
- 1.343 RON
- Data publicării
- 03.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.